De coöperatie JoinData bouwt aan het veilige en transparante dataplatform voor de Nederlandse agrarische sector. Bedrijven, kennisinstellingen en agrarische ondernemers werken met behulp van ons dataplatform aan de ontwikkeling van innovatieve digitale werkmethoden op het gebied van duurzaamheid, efficiency en voeding.

De eerste aansluitingen voor het platform worden begin 2018 gerealiseerd. Vanuit die basis bouwt JoinData verder aan de snelweg en stimuleert bedrijven om met de beschikbare data innovatieve toepassingen (app’s) te ontwikkelen waarmee de boer nog effectiever zijn bedrijf kan managen. “Ons doel is dat data binnen de agrarische sector actief wordt gedeeld en hierdoor innovaties worden aangejaagd, wat uiteindelijk resulteert in verbetering van de prestaties op het vlak van duurzaamheid, rentabiliteit en welzijn.” stelt Sener Celik, Directeur JoinData.


JoinData
Nieuwe kanaal 7F (BioPartner gebouw)
6709 PA Wageningen
info@join-data.nl

Arjan Lamers

Software Architect

arjan@join-data.nl
LinkedIn
Harm de Bruin

Delivery manager

harm@join-data.nl
LinkedIn
Jos Tholen

Business Development

jos@join-data.nl
LinkedIn
Marlieke Marcusse-Schiltmans

Marketing & Community Manager

marlieke@join-data.nl
LinkedIn
Birgit Albersen

Coördinatie

birgit@join-data.nl
LinkedIn
Sener Celik

Directeur

sener@join-data.nl
LinkedIn
Kom jij ons team versterken?

Coöperatie JoinData


De Coöperatie JoinData is een samenwerking van Agrifirm, CRV, EDI-Circle, FrieslandCampina en LTO Nederland. Ook Rabo Frontier Ventures treedt toe tot JoinData. Inmiddels hebben COSUN en AVEBE de intentie uitgesproken om lid te worden. Deze coöperatie is ontstaan vanuit de eerdere initiatieven SmartDairyFarming en de Coöperatie Datahub, o.a. in samenwerking met TNO.

Contact opnemen


Verstuur